Stručný popis ubytovania

relax-centrumNovootvorené Relax Centrum Skalka pri Kremnici poskytuje svojim návštevníkom možnosť športového vyžitia a aktívneho oddychu v nádhernej prírode 1200 metrov nad morom.

Wellness

  • bazén s protiprúdom s dĺžkou 24 m a hĺbkou 1,2m, s atrakciami ako ležadlá, sedadlá, vodný hríb, vodné trysky, teplota vody 26 – 28C, detský bazén s objemom 3,5 m3 a teplotou vody 30C
  • sedací bazén objem 5,7 m3, teplota vody 36C

Sauny – suchá, parná, infra, eukalyptová, bylinková s odpočívarňou, ochladzovací bazén

Bowling – ponúka dve dráhy, počet hráčov : 10 na jednej dráhe

Squash – rozmery 9,7 x 6,6 podlaha – palubovka

Fitness – ponúka 17 strojov (napríklad veža s protismernou kladkou, bicykel pinning, kovová rebrina, ribstol, rovná lavička na tlaky v ľahu, stroj na chrbát zhora, kladkový posilňovač a pod.)

Telocvičňa – viacúčelová hala je určená pre záujemcov zahrať si akékoľvek kolektívne halové šport ako volejbal, basketbal, hádzaná, badbinton, či tenis. Rozmery 41,6 m x 19,6 m, výška 9,5 m. Povrch je umelý – podlaha mondo šport je vyrobená na báze prírodného a syntetického kaučuku. K dispozícii sú zdvíhacie basketbalové koše.

Ihriská v exteriéri – k dispozícii je viacúčelová trávnatá plocha (rozmery futbalového ihriska), ihriská na volejbal, basketbal, hádzanú, tenis a pod.

In-line dráha má rozmery 3 x 1800 m. V zime slúži ako bežecká s umelým zasnežovaním. Dráha je vedená v lesnom prostredí a usporiadaná do alternatívnych okruhov podľa obtiažnosti. Trať je v zákrutách klopená, osvetlená a má tri miesta nástupu a výstupu z dráhy.